ANDRIYIVSKY City Space

Перейти на сайт

Цінності

Новаторство, чесність і віртуозність — три головні цінності нашого проєкту. Ми відмовляємо від архітектурної імітації та використовуємо ювелірний підхід до створення поліфункціонального будинку, який слугуватиме не тільки своїм резидентам, а й місту.

ANDRIYIVSKY City Space - фото 1
ANDRIYIVSKY City Space - фото 2
ANDRIYIVSKY City Space - фото 3
ANDRIYIVSKY City Space - фото 4
1
2
3
4

Характеристики проєкту

Найближча станція метро
Контрактова площа
Технологія будівництва
Монолітно-каркасна
Клас
Бізнес+
Стіни
Цегла
Кількість будинків
1
Поверховість
9
Кількість апартаментів
16
Паркінг
Так
Придбання на виплат
Так
Комерційні приміщення
Так
Апартаменти з терасою
Так

Учасники проєкту

Про проєкт

“Він такий один” — це про ANDRIYIVSKY City Space. Будинок розташований в історичній частині одного з улюблених районів Києва — Подолі. Адреса: вул. Набережно-Хрещатицька, 9. Звідси 5 хвилин пішки до набережної річки Дніпро та 10 хвилин — до головної пішохідної вулиці Подолу, Сагайдачного. Будинок знаходиться на тихій вулиці та водночас має розвинуту інфраструктуру поруч. Неподалік є багато магазинів і закладів відомих рестораторів. До найближчої станції метро “Поштова площа” — 10 хвилин пішки, а до Андріївського узвозу, який вважається одним з головних туристичних променадів, — 15 хвилин.    

Про нерухомість

ANDRIYIVSKY City Space втілює концепцію поліфункціонального будинку та поєднує у собі апартаменти, комерційні й офісні простори. Висота будинку — 9 поверхів. Кількість апартаментів — 16, а загальна площа комерційних приміщень складає 2250 м², офісних — 9600 м².    

Переваги проєкту

Розташування центрі Києва та історичному районі столиці, вид на Дніпро та знакова архітектура, яка гармонійно вписується у контекст історичного району — це ANDRIYIVSKY City Space. Особливий будинок, який попри тренди та модні віяння залишатиметься лавмарком Києва.

Розташування

Відділ продажу
Сайт проєкту
Телефон
Графік роботи
Пн-Пт: 9:00-19:00
Сб-Нд: 10:00-18:00