Партнери

Perfect Group

Вже своєю назвою Perfect Group окреслив головні принципи своєї роботи. В основі проєктів компанії — використання високих стандартів будівництва, орієнтованість на людиноцентричну архітектуру та комплексний підхід до реалізації об’єктів. Близько 30 років Perfect Group працює на ринку нерухомості та має багатий портфель проєктів.

Коtsiuba

Доступний суспільний простір та якісний благоустрій прибудинкової території — обов’язкові складові проектів SAGA Development. Для розробки та втілення концепцій ландшафтного проєктування ми співпрацюємо зі студією Kotsiuba — компанією, яка близька нам за принципом своєї роботи про те, що людина має комфортно почувати себе у міському просторі.

Buro

Команда архітекторів і дизайнерів, які змінюють українські міста на краще. Компанія спеціалізується у проєктуванні житлових будинків, розробляє концепцію реновації колишніх промислових територій та займається масштабним міським плануванням.

Terra Project

Для нас важлива діджіталізація процесів і використання ВІМ-моделювання у будівництві, тому ми співпрацюємо з Terra project — проєктною організацією, яка використовує сучасні технології та інноваційні підходи у проєктуванні міського простору.

Архітектурне бюро ZOTOV&CO

ZOTOV&CO — архітектурне бюро, роботи якого відомі не тільки в Україні, а й за її межами. Понад 15 років компанія займається проєктуванням житлових комплексів і публічних просторів, реконструкцією культурних центрів і розробкою дизайну інтер’єрів.

M4U ESTATE

M4U — команда інноваторів, яка спеціалізується на автоматизації процесів всередині компанії, знає все про про систему зовнішньої та внутрішньої аналітики та вміє підвищити вартість продукту на ринку.

Architectural Prescription

Architectural Prescription — архітектурна студія, заснована у 2015 році Гришею Зотовим. Компанія, головний офіс якого знаходиться в Амстердамі, займається розробкою архітектурних концепції будівель та дизайном міського простору.

Drozdov&Partners

Архітектурне бюро, яке має 20-річний досвід роботи та понад 200 реалізованих об’єктів. Проєкти Drozdov&Partners відомі в Україні, Південній Кореї, Швейцарії, США, Латвії, Австрії. На замовлення SAGA Development архітектори компанії розробили концепцію SAGA City Space.

SODA DAG

SODA Digital Advertising Group — компанія, яка спеціалізується на розробці й впровадженні комплексних діджитал- та комунікаційних стратегій для брендів. Охоплює 2 агенції: SODA Performance та SODA Communications. SODA Performance працює з великим спектром digital-інструментів (SEO, PPC, WEB-аналітика та інше), а SODA Communications вважає, що комунікації — це не лише те, що ти говориш про себе; це і те, що про тебе говорять інші, над чим, власне, і працює.

Citex Development

Молода компанія, що реалізує амбітні проєкти та змінює міста на краще.

Borodkin Architects

Borodkin — архітектурна компанія, яка займається повним циклом проєктування будівництва, реконструкції та реставрації різних за призначенням будівель. Такий комплексний підхід до надання послуг і багаторічний досвід роботи стали для нас ключовими критеріями для партнерства.