Для бізнесу

Фото 1 Для бізнесу

Офісні приміщення

Фото 2 Для бізнесу
Фото 3 Для бізнесу

Торговельні приміщення

Приміщення для кафе та ресторанів

Фото 4 Для бізнесу
Фото 5 Для бізнесу

Приміщення для об’єктів сфери обслуговування

Проєкти CHICAGO Central House

Київ, вул. Антоновича, 44

CHICAGO Central House розташований на перетині центральних вулиць столиці – Антоновича та Жилянської. Цього достатньо, аби зупинити свій вибір на найкращому варіанті для свого бізнесу. Комерційні приміщення площею понад 5000 м² чітко поділені на сегменти: ресторани, магазини, офіси.

Всі проєкти
Проєкти ANDRIYIVSKY City Space

Київ, вул. Андріївська, 22

(中文) 等待,快使用了! “合同广场”地铁站 安德里夫斯基街,22号

Всі проєкти
Проєкти KYЇVPROEKT City Space

Київ, вул. Богдана Хмельницького, 16-22

(中文) 舒适等级的房子,靠近“德米耶夫斯卡”地铁站。 “德米耶夫斯卡”地铁站 基辅,瓦莱里·洛巴诺夫斯基大道,146-Б号

Всі проєкти
Проєкти BOSTON Creative House

Київ, просп. Бандери, 14-Б

Наша мета — створити у BOSTON Creative House продуману екосистему для роботи та життя. Ми здійснюємо ретельний відбір майбутніх власників комерційної нерухомості, прагнучи, щоб їхнє сусідство було у найвищій мірі взаємовигідним.

Всі проєкти
Проєкти RESIDENT Concept House

Київ, вул. Володимирська, 86А

Маєте особливі вимоги до вибору комерційної нерухомості? Тоді вам варто переглянути пропозиції від RESIDENT Concept House. Серед його переваг: просторі приміщення з необхідним технічним оснащенням, розташування у діловому центрі столиці та одночасно на затишній Володимирській вулиці. Вашими сусідами будуть провідні компанії, які також обрали найкращий варіант для своєї роботи.

Всі проєкти
Проєкти WASHINGTON Concept House

Київ, вул. Лабораторна, 12

У WASHINGTON Concept House перші три поверхи займатимуть нежитлові приміщення, тож власники квартир, мешканці сусідніх будівель і Печерського району зможуть користуватися послугами компаній, які відкриються у нашому житловому комплексі.

Всі проєкти
Проєкти PHILADELPHIA Concept House

Київ, Кловський узвіз, 19

Комерційні об’єкти у PHILADELPHIA Concept House – це окрема частина будівлі з дзеркальними фасадами та панорамними вікнами. Такий архітектурний хід візуально збільшує площу та наповнює внутрішній простір природним освітленням.

Всі проєкти
Проєкти FRANKLIN Concept House

Київ, вул. Гончара, 69

Для комерційної діяльності у FRANKLIN Concept House запроєктовано 5 перших поверхів. Тут може знаходитись офіс вашої компанії, ваш магазин або тут ви можете відкрити свій ресторан. Кожне з нежитлових приміщень заздалегідь продумано під окремий вид діяльності: для закладу харчування тут передбачені комунікації та врахована достатня кількість електрики, для магазинів запроектована велика вітрина та продумане планування.

Всі проєкти
Проєкти SAGA City Space

Київ, вул. Сагайдачного, 18

При розробці концепції проєкту ми врахували всі особливості Подолу та створюємо об’єкт, який стане новою точкою тяжіння для мешканців і гостей столиці. На перших поверхах будинках запроєктовані комерційні приміщення для офісів, коворкінгу, магазину та закладів харчування.

Всі проєкти
Проєкти O2 Residence

Київ, 22-й км Харківського шосе

Комерційна нерухомість буде представлена п’ятьма ключовими напрямками: кафе та ресторани, шопінг, здоров’я та краса, освіта, сфера послуг.

Всі проєкти
Проєкти SAN FRANCISCO Creative House

Київ, просп. Перемоги, 67

Житловий комплекс, який вже обрали провідні компанії міста: школа Mainstream School, ПроКредит Банк. Для комерційних приміщень запроєктовано вісім поверхів будинку: два поверхи займатимуть кафе, ресторани та магазини з фасадними вітринами, верхні поверхи продумані для офісів.

Всі проєкти
Проєкти Happy House

Київ, просп. Перемоги, 72

«Все для сімейного щастя» — концепція Happy House, якої ми дотримуємося й при проєктуванні комерційної нерухомості. Ми пропонуємо приміщення для офісів, центру дитячого розвитку, сімейного ресторану та магазину товарів першої необхідності. Якщо ви спеціалізуєтесь в одному з цих сегментів, з Happy House ви будете поруч зі своєю цільовою аудиторією. Комерційна нерухомість заздалегідь адаптована під певний сегмент діяльності, тож вам залишається лише обрати потрібну площу приміщення.

Всі проєкти
Проєкти EINSTEIN Concept House

Київ, вул. Золотоустівська, 22

(中文) 快乐之家-为家庭幸福而创建的住宅区。 “布雷斯特伊斯卡”地铁站 基辅,胜利大道,72号

Всі проєкти
Проєкти HOME & PARK Comfort House

Бориспіль, вул. Бежівка, 14

(English) 高科技住宅,其中创新的解决方案可为居民带来最大的舒适度。 “大学”地铁站 基辅,兹拉托乌斯特街,22号

Всі проєкти
Проєкти NEW YORK Concept House

Київ, вул. Антоновича, 74

(English) 为年轻家庭和有孩子的家庭提供舒适生活所需的一切。 “鲍里斯波尔”地铁站 鲍里斯波尔,别日副卡街,14号

Всі проєкти
Проєкти BRISTOL Comfort House

Київ, просп. Валерія Лобановського, 146-Б

(中文) 首都中心的一所房子,体现了美国人的生活质量。 “乌克兰宫”地铁站 基辅,安东诺维奇街,74号

Всі проєкти