Для бізнесу

Фото 1 Для бізнесу

Офісні приміщення

Фото 2 Для бізнесу
Фото 3 Для бізнесу

Торговельні приміщення

Приміщення для кафе та ресторанів

Фото 4 Для бізнесу
Фото 5 Для бізнесу

Приміщення для об’єктів сфери обслуговування

Проєкти RYBALSKY

Київ, Набережно-Рибальська дорога, 3, 9

RYBALSKY — поліфункціональний район, де є всі умови для розвитку бізнесу: зручне розташування в історичній частині Києва та на березі Дніпра, доступність території, чітке зонування інфраструктури, високий попит якої буде забезпечуватися як мешканцями району, так і містянами. Окремою точкою тяжіння у RYBALSKY стане власний канал з сучасним громадським простором.

Всі проєкти
Проєкти Новий Поділ

Київ, вул. Набережно-Хрещатицька, 14

У районі передбачена вся необхідна інфраструктура для життя, роботи та відпочинку. Тут знаходитимуться коворкінги, сервісні центри, магазини, ресторани та офіси з терасами, з яких відкриватиметься вид на Дніпро. В одному з будинків буде розташований Культурний центр, де проходитимуть різні культурні події.

Всі проєкти
Проєкти О2 City Village

Київ, Харківське шосе, 22-й км

В О2 City Village передбачена вся необхідна інфраструктура — вам не потрібно залишати свій район і витрачати час на дорогу, щоб вирішити свої справи. На території будинків будуть власні магазини, дитячі заклади, спортивний клуб, клініка, аптеки, салони краси тощо. Обираючи О2 City Village — ви обираєте філософію Slow Living. Вам нема куди квапитись, адже все, що вам потрібно — поруч з вам.

Всі проєкти
Проєкти ANDRIYIVSKY City Space

Київ, вул. Набережно-Хрещатицька, 9

ANDRIYIVSKY City Space втілюватиме mixed-used концепцію та поєднає апартаменти, офісні та комерційні приміщення. Висота будинку — 9 поверхів. Кількість апартаментів — 16, а загальна площа комерційних приміщень складає 2250 м², офісних — 9600 м².

Всі проєкти
Проєкти KYЇVPROEKT City Space

Київ, вул. Богдана Хмельницького, 16-22

Внутрішня інфраструктура KYЇVPROEKT Citу Space поєднає сім тематичних лабів і стане місцем для народження нових прогресивних ідей і трендів, роботи та розвитку сучасних брендів. Тут передбачено все для життя та ведення бізнесу.

Всі проєкти
Проєкти CHICAGO Central House

Київ, вул. Антоновича, 44

CHICAGO Central House розташований на перетині центральних вулиць столиці – Антоновича та Жилянської. Цього достатньо, аби зупинити свій вибір на найкращому варіанті для свого бізнесу. Комерційні приміщення площею понад 5000 м² чітко поділені на сегменти: ресторани, магазини, офіси.

Всі проєкти
Проєкти BOSTON Creative House

Київ, просп. Бандери, 14-Б

Наша мета — створити у BOSTON Creative House продуману екосистему для роботи та життя. Ми здійснюємо ретельний відбір майбутніх власників комерційної нерухомості, прагнучи, щоб їхнє сусідство було у найвищій мірі взаємовигідним.

Всі проєкти
Проєкти RESIDENT Concept House

Київ, вул. Володимирська, 86А

Маєте особливі вимоги до вибору комерційної нерухомості? Тоді вам варто переглянути пропозиції від RESIDENT Concept House. Серед його переваг: просторі приміщення з необхідним технічним оснащенням, розташування у діловому центрі столиці та одночасно на затишній Володимирській вулиці. Вашими сусідами будуть провідні компанії, які також обрали найкращий варіант для своєї роботи.

Всі проєкти
Проєкти WASHINGTON Concept House

Київ, вул. Лабораторна, 12

У WASHINGTON Concept House перші три поверхи займатимуть нежитлові приміщення, тож власники квартир, мешканці сусідніх будівель і Печерського району зможуть користуватися послугами компаній, які відкриються у нашому житловому комплексі.

Всі проєкти
Проєкти PHILADELPHIA Concept House

Київ, Кловський узвіз, 19

Комерційні об’єкти у PHILADELPHIA Concept House – це окрема частина будівлі з дзеркальними фасадами та панорамними вікнами. Такий архітектурний хід візуально збільшує площу та наповнює внутрішній простір природним освітленням.

Всі проєкти
Проєкти FRANKLIN Concept House

Київ, вул. Гончара, 69

Для комерційної діяльності у FRANKLIN Concept House запроєктовано 5 перших поверхів. Тут може знаходитись офіс вашої компанії, ваш магазин або тут ви можете відкрити свій ресторан. Кожне з нежитлових приміщень заздалегідь продумано під окремий вид діяльності: для закладу харчування тут передбачені комунікації та врахована достатня кількість електрики, для магазинів запроектована велика вітрина та продумане планування.

Всі проєкти
Проєкти SAGA City Space

Київ, вул. Сагайдачного, 18

При розробці концепції проєкту ми врахували всі особливості Подолу та створюємо об’єкт, який стане новою точкою тяжіння для мешканців і гостей столиці. На перших поверхах будинках запроєктовані комерційні приміщення для офісів, коворкінгу, магазину та закладів харчування.

Всі проєкти
Проєкти O2 Residence

Київ, 22-й км Харківського шосе

Комерційна нерухомість буде представлена п’ятьма ключовими напрямками: кафе та ресторани, шопінг, здоров’я та краса, освіта, сфера послуг.

Всі проєкти
Проєкти SAN FRANCISCO Creative House

Київ, просп. Перемоги, 67

Житловий комплекс, який вже обрали провідні компанії міста: мережа продовольчих супермаркетів і гіпермаркетів ULTRAMARKET, медичний центр Medeira, ПроКредит Банк, Gismeteo та мережа пекарень Lviv Croissants. Для комерційних приміщень запроєктовано вісім поверхів будинку: два поверхи займатимуть кафе, ресторани та магазини з фасадними вітринами, верхні поверхи продумані для офісів.

Всі проєкти
Проєкти Happy House

Київ, просп. Перемоги, 72

«Все для сімейного щастя» — концепція Happy House, якої ми дотримуємося й при проєктуванні комерційної нерухомості. Ми пропонуємо приміщення для офісів, центру дитячого розвитку, сімейного ресторану та магазину товарів першої необхідності. Якщо ви спеціалізуєтесь в одному з цих сегментів, з Happy House ви будете поруч зі своєю цільовою аудиторією. Комерційна нерухомість заздалегідь адаптована під певний сегмент діяльності, тож вам залишається лише обрати потрібну площу приміщення.

Всі проєкти
Проєкти EINSTEIN Concept House

Київ, вул. Золотоустівська, 22

Високотехнологічний будинок, у якому інноваційні рішення створюють максимальний комфорт для життя та роботи.

Всі проєкти
Проєкти HOME & PARK Comfort House

Бориспіль, вул. Бежівка, 14

Проєкт HOME & PARK Comfort House повністю відповідає своїй назві. Будинок, поряд з яким є зелений парк — ідеальний варіант для проживання, особливо для родин з дітьми. Для комфорту мешканців продуманий благоустрій території та інфраструктура комплексу. На перших поверхах запроєктовані комерційні приміщення для сімейної клініки, центру дитячого розвитку, магазинів і кафе.

Всі проєкти
Проєкти NEW YORK Concept House

Київ, вул. Антоновича, 74

Головні цінності NEW YORK Concept House окреслені формулою 3S — Style, Smart, Society. Це будинок для тих, хто віддає перевагу сучасній архітектурі у класичному нью-йоркському стилі. Для мешканців, які обирають якісне житло за розумну, та, які звикли знаходитися в оточенні однодумців.

Всі проєкти
Проєкти BRISTOL Comfort House

Київ, просп. Валерія Лобановського, 146-Б

Будинок комфорткласу зі зручним розташуванням біля станції метро "Деміївська".

Всі проєкти