Андрій Вавриш

Засновник і СЕО SAGA Development

Андрій Вавриш — засновник та СЕО компанії, натхненник та ідейний мотиватор. Має економічну та юридичну освіту, МВА та ступінь магістра державного управління.

У 2016-му заснував компанію Riverside Development, яка з часом отримала назву SAGA Development. Сьогодні SAGA майже 5 років. Вона стала трендсеттером та однією з найбільших компаній-забудовників Києва та перетворилася на частину великої екосистеми, до якої входять партнери та підрядники, інвестори, адміністративні установи та міські комьюніті. Кількість проєктів в її портфелі досягла відмітки у 20 концептуальних об’єктів.

Одна з головних цілей Андрія Вавриша — об`єднати навколо себе чесних гравців, які поділяють спільні цінності, культуру та ідею вдосконалення міст.

Місто народження:
Люблинець, Волинська область
Головна суперсила:
Будувати об’єкти, які попри час залишатимуться лавмарками. Бачити потенціал у занедбаних територіях та перетворювати їх на сучасний та комфортний простір для життя.
Хобі:
Каякінг, рибалка, подорожі.
Must read від Андрія Вавриша:
Джанет Садик-Хан, Сет Соломонів “Битва за міста. Як змінити наші вулиці. Революційні ідеї в містобудуванні”
Джулія Кемерон “Шлях митця”
Йен Ґел “Міста для людей”
Місце сили:
Офіс SAGA Development
Улюблена цитата:
У серці кожної труднощі криється можливість.
Try not to become a man of success, but rather try to become a man of value. — Альберт Ейнштейн
Рубай дрова, носи воду. — Буддистська мудрість.
Надихають в роботі:
Талановиті люди. Проєкти компанії, які змінюють місто, наше середовище та задають високу планку для інших девелоперських та будівельних компаній. Надихає усвідомлення, що наші будинку будуть бачити наступні покоління і думка про те, що ми будуємо об`єкти, які для декого стають домом, ми створюємо суспільні простори, покращуємо місто.

Публікації

Відео