У SAGA City Space розпочато продаж апартаментів
Поділ — особливий район на мапі Києва. Його обожнюють містяни, а гості столиці обирають як обов'язкову локацію для прогулянок. Поділ насичений точками тяжіння — культурними, архітектурними пам'ятками, історичними будівлями, концептуальними закладами. Саме тут, на головній пішохідній вулиці міста, ми створюємо новий будинок SAGA City Space, де вже розпочато продаж апартаментів.

SAGA City Space знаходиться на вул. Сагайдачного, 18. При розробці проекту ми врахували особливості Подолу та створюємо будинок, який підсилюватиме синергію Старого міста.

Згідно архітектурній концепції, розробленій бюро Drozdov&Partners, будівля матиме різну висотність: вздовж Сагайдачного запроектовано три поверхи, аби не порушуватимуть архітектурний ансамбль історичної вулиці, висота будинку з боку двору сягатиме сім поверхів.

В оздобленні фасаду використовується перфорована цегляна кладка, яка, в залежності від часу доби, змінюватиме вигляд будівлі. Скляні конструкції, що виходять на Сагайдачного, ввечері підсвічуватимуться та робитимуть фасад активним — перехожим буде цікаво роздивлятись прозорі вітрини та спостерігати за активністю всередині приміщень.
У триповерховій частині будинку запроектовані комерційні приміщення для офісів, коворкінгу та ресторанів. Враховуючи статус пішохідної вулиці, нові об'єкти інфраструктури користуватимуться тут неабияким попитом і будуть стануть популярними суспільними просторами.

Родзинка SAGA City Space — лімітована колекція апартаментів з ексклюзивним інтер'єром від італійських дизайнерів. Майбутнім власникам не доведеться вирішувати купу питань з ремонтом — для всіх апартаментів вже підібрані стиль, меблі, декор і техніка. За задумом дизайнерів, кожен зі стилів інтер'єру названий на честь відомого художника — Казимира Малевича, Джексона Поллока та Василя Кандинського.

Всього у будинку передбачено 21 апартаменти площею від 41 м² до 157 м². Вони запроектовані у семиповерховій частині будинку та матимуть неповторні види на Дніпровські схили та Андріївську церкву.
MALEVICH APARTMENT
Натхнені роботами митця, італійські дизайнери розробили інтер'єр, у концепції якого багато символічних деталей: чорні квадрати на стіні, різнокольорові лінії, червоні акценти в елементах декору.
POLLOCK APARTMENT
Чіткість ліній, поєднання теплих і одночасно контрастних кольорів створюють всі умови, аби щодня ви отримували естетичне задоволення від дизайну своїх апартаментів.
KANDINSKY APARTMENT
В інтер'єрі відчувається любов до геометричних форм, стриманих кольорів і нестандартних декоративних елементів.
Left
Right
Для зберігання автомобілів у SAGA City Space передбачений підземний паркінг.

Для приватності мешканців у будинку буде встановлена сучасна система безпеки: відеоспостереження, IP-домофони, електронні ключі.

Більше про наш новий проект можна дізнатися у менеджерів відділу продажу на вул. Антоновича, 44.