Денис Півнєв:
Одеські промзони потрібно повернути людям
Промислова зона судноремонтного заводу, розташована в центрі Одеси, повернеться до життя та стане новим поліфункціональним кварталом, відкритим для всіх одеситів. Про це розповів виконавчий директор SAGA Development Денис Півнєв на Форумі «Ринок нерухомості Одеси: штормове попередження чи стрімкий розвиток».

У ході свого виступу виконавчий директор SAGA Development назвав основні помилки радянського містобудування й окреслив шляхи для їхнього виправлення.

За словами Дениса Півнєва, Art Kvartal City Space, спільний проект SAGA Development, Perfect Group і Citex Development, стане прикладом впровадження світового та українського досвіду ревіталізації занедбаних територій. Новий квартал займатиме 2,38 га та включатиме житлову, торговельно-розважальну, культурну та громадську складові, завдяки чому стане новим культурним центром Одеси. Близько 50% запроектованих приміщень будуть відведені під комерційні, а інфраструктура кварталу розподілена на 6 функціональних зон.

Роль першопроходців — завжди найважча. Але тільки зробивши крок уперед, можна змінити місто на краще. Саме ця думка стала ключовою під час виступу Дениса Півнєва.

«Одеса заслуговує на якісну сучасну архітектуру світового рівня. Ми вважаємо, що в центрі міста не повинно бути промзон, які його спотворюють. Ми готові взяти на себе ризики першопрохідців, щоб показати, що всі одеські промзони потрібно повернути людям і дати їм нове життя».

SAGA Development і Perfect Group вже мають позитивний досвід ревіталізації промислових територій. У Києві на Рибальському півострові компанії створюють поліфункціональний житловий район. Він вже став місцем для фестивалів, пікніків, еко-ярмарків та інших креативних заходів. Після заселення мешканців район матиме вигляд невеликого містечка — зі своєю інфраструктурою та якісними громадськими просторами.