ЩЕ БІЛЬШЕ КРУТИХ ПРОЕКТІВ У 2020!
2019 рік видався дуже насиченим для SAGA Development. Ми ввели в експлуатацію 5 будинків – загалом це понад 76 тисяч квадратних метрів житла, що є одним з найвищих показників серед столичних девелоперів. Ми також запустили першу в Європі медіа-скульптуру, підтвердивши статус трендсеттера українського ринку нерухомості, та розпочали 6 нових проектів, окремі з яких за кілька років точно стануть архітектурними маркерами сучасного Києва.

На 2020 рік ми маємо ще масштабніші плани! Серед них реконструкція одного із символів столиці, масштабні реновації промислових зон та перетворення занедбаних територій в середмісті в сучасні європейські квартали. Кожен з наших нових проектів заслуговує на те, щоб бути флагманським і точно стане знаковим для міста.
Реновація Київпроекту
Будівля колишнього проектного інституту «Київпроект», розташована в самому центрі Києва, давно потребує переосмислення та реконструкції. Власник приміщення, компанія KYIVPROEKT DEVELOPMENT, уже кілька років шукає оптимальне рішення: було розглянуто близько 10 проектних рішень, однак більшість із них не були гідними символу київського модернізму.

Щоб сформувати оптимальний сценарій реновації та запропонувати містянам саме ті функції, яких дійсно бракує району, ми спільно з партнерами Perfect Group, KYIVPROEKT DEVELOPMENT та фахівцями з «Агентів змін» провели просторові та соціологічні дослідження. Їхнім результатом стала концепція реновації, яка передбачає збереження модерністського зовнішнього вигляду будівлі, реставрацію сусіднього будинку-пам'ятки архітектури, спорудження підземного паркінгу на понад 500 машин, створення публічного простору та пасажів, що об'єднають вулицю Володимирську з Пушкінською, а Богдана Хмельницького – з Прорізною.
Функціональне наповнення модернізованого Київпроекту відповідатиме сучасним потребам користувачів району. Ми плануємо створити тут:

- освітньо-культурний центр у складі музею «Київпроекту», простору для лекцій, конференцій та публічних дискусій, освітньої платформи міського розвитку та коворкінгу;
- центр дитячого та сімейного дозвілля, який включатиме дитячу освітню платформу, сімейне кафе, дитячий розважальний центр з фотозонами, VR, ігровими консолями;
- інноваційний простір з шоурумами українських стартапів, флагманськими магазинами українських техно-мереж, VR-space;
- media hub з простором для прес-конференцій, студій звуко-, відео-запису та телеканалу, міні-кінотеатром;
- спортивний хаб, що складатиметься з фітнес-центру, студії йоги, магазинів спортивного одягу, взуття та харчування;
- центр fashion-індустрії з шоурумами українських брендів, бутіками міжнародних брендів одягу та взуття, аксесуарів, ювелірних виробів, нішевих парфумів;
- beauty hub у складі салонів краси, SPA-центру, спеціалізованих магазинів;
- food hub, який включатиме супермаркет, делікатерії, фуд-корти, видовий ресторан з зимовим садом та кафе-острівці на кожному поверсі, які будуть концептуально прив'язані до основної функції поверху.

Наразі ми ще доопрацьовуємо проектні рішення та функціональне наповнення модернізованої будівлі. Зокрема, розглядається питання реставрації сусіднього будинку-пам'ятки архітектури, що наразі перебуває в аварійному стані.

"Наша Big Idea — зробити цей об'єкт місцем, де збираються найсильніші, найфаховіші та найуспішніші. Для цього ми не тільки напрацьовуємо ідеї, а й об'єднуємо всі бізнес-компоненти в об'єкті. Ми хочемо, щоб це місце стало місцем сили, місцем найбільш потужних ідей та досягнень", — зазначив CEO SAGA Development Андрій Вавриш під час обговорень майбутніх функцій проекту з громадськістю.ANDRIYIVSKY Business Space
Поділ – це наша пристрасть. Ми прагнемо, щоб він був сучасним, комфортним і затишним, щоб історичні будівлі тут гармонійно поєднувалися з сучасними, та щоб недобудованих об'єктів і занедбаних територій ставало все менше. Тому ми приступаємо до реконструкції недобудованого бізнес-центру на перетині вулиць Набережно-Хрещатицької й Андріївської.
Проект ANDRIYIVSKY Business Space унікальний вже тим, що став результатом закритого конкурсу між провідними українськими архітекторами сучасності – Олегом Дроздовим і командою Drozdov&Partners та Олексієм Пахомовим з BURO Architects. В результаті конкурсу переміг проект Олексія Пахомова, якому притаманні витончена простота та індивідуальність. В приміщеннях центру буде багато світла та простору завдяки великим панорамним вікнам, а в його оздобленні будуть використані якісні природні матеріали. Родзинка проекту – ресторан на даху. Найбільш інноваційним стане процес реалізації багатофункціонального комплексу. Однак про нього ми розповімо трохи згодом.

Новий Поділ
Один із наших найулюбленіших проектів, який має дуже амбіційну мету – перетворити занедбану промислову зону в центрі міста у квітучий поліфункціональний квартал з публічним простором і доступом до Дніпра.

Новий Поділ – це реновація території Київського річкового порту вздовж вулиці Набережно-Лугової від Рибальського мосту до судноремонтного заводу, яку ми здійснюємо спільно з партнером Perfect Group. Замість занедбаних складів ми побудуємо сучасні європейські квартали з житлом, офісами, коворкінгами, кафе та ресторанами, школами та дитсадками, культурним центром і громадським пляжем. Наша мета – повернути людям територію, яка багато років була виключена з міської тканини за рахунок пішохідних зв'язків між кварталами нового району, бульвару, велодоріжок, просторів для прогулянок і дозвілля.
Реалізація першого кварталу Нового Подолу, розташованого на перетині вулиць Набережно-Лугової та Нижнього валу, розпочнеться вже навесні 2020 року.

Amsterdam Concept Quarter
Наші плани щодо реновації промислових територій Подолу не обмежуються прибережними територіями. Amsterdam Concept Quarter– ще один наш амбітний проект, який ми реалізовуємо у партнерстві з Інтергал-Буд. Він стане переосмисленням території колишнього Київського шовкового комбінату між вулицями Костянтинівською й Кирилівською.

Проект передбачає зведення 3 будинків-кварталів висотою від 8 до 11 поверхів з власною інфраструктурою, підземними паркінгами, дитячими та спортивними майданчиками.
Початок реалізації проекту також планується навесні 2020 року.

BOSTON Concept House
Ще один наш проект реновації занедбаної промислової зоні, але цього разу в Оболонському районі, зовсім поруч зі станцією метро «Почайна» та майбутнім однойменним парком.
Це будинок з надсучасною технологічною архітектурою, інтерактивним медіа-фасадом, інноваційними технологіями, повноцінною інфраструктурою для життя, роботи та відпочинку. Для продуктивної роботи на території передбачені офіси, коворкінги, конференц-зали та творчі студії, для активного дозвілля – кафе, ресторани, магазини, зона для пікніків, прогулянкова зона вздовж річки Почайна, парк та суспільні простори. Для автомобілів ми запланували підземний паркінг, для занять спортом – спортивні майданчики, велодоріжки, скейт-парк, а ще – майданчики для вигулу домашніх улюбленців, дитячі майданчики та дитячий садок.

BOSTON Concept House – це ідеальний баланс між доступністю, зручністю та стилем. Його реалізацію ми плануємо розпочати вже в лютому.
Все буде SAGA!