Для розвитку промислового спадку Києва SAGA Development розпочинає співпрацю
з Массачусетським технологічним інститутомВ середині серпня наша компанія у партнерстві з urban curators розпочне співпрацю з Массачусетським технологічним інститутом (надалі — МІТ) для організації незалежної студії "Постпромисловий Київ. Трансформації в Україні".


Мета студії — разом з представниками МІТ провести інтегрований урбаністичний аналіз Подільсько-Куренівського району та розробити сценарії трансформації території як промислового спадку Києва.

З 20 по 23 серпня відбудеться візит студентів MIT на чолі з професором Брентом Райаном та Даніелем Кампо. Протягом цих днів в рамках Публічної Програми СANactions ми проведемо кілька відкритих подій, першою з яких лекція Даніеля Кампо «Postindustrial DIY reclamation». Головною темою виступу стануть історії відновлення застарілих промислових об'єктів в Детройті, Піттсбурзі, Баффало та Нью-Йорку. 23 серпня професор Брент Райан виступить з лекцією "The Largest Art".

Очікується, що результати студії, а саме розроблені сценарії розвитку території, дозволять створити нову модель трансформації промислової території.